قوانین و مقررات

  • خانه
  • /
  • قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات سامانه آموزش مجازی و ویدئو کنفرانس

کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب وب‌سایت همایش مهرایان پاییتخت برای کلاس‌های آموزش آنلاین، ورود شما به وب‌سایت و استفاده از امکانات و خدمات موجود در آن به معنای پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات موجود در وب‌سایت توسط کاربر و مشتری است. تمامی قوانین و مقرراتی که در وب‌سایت همایش مهرایان پاییتخت ملزم به رعایت آن هستید منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده و قوانین آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای کل کشور است. بر همین اساس کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربر هستند.

  • تقاضا داریم این قوانین و مقررات را حتماً مطالعه بفرمایید. چنانچه قوانین و مقررات موجود در آینده تغییر کند متعاقباً در همین صفحه منتشر شده و به کاربران گرامی اطلاع خواهیم داد.
ماده 1) لازم است در ابتدا با واژه‌‎هایی که بیشتر در قوانین استفاده شده آشنا شویم:

کاربر یا مشتری به شخصی گفته می‌شود که با ورود اطلاعات کاربری خود در وب‌سایت همایش مهرایان پاییتخت ثبت‌نام نموده و از خدمات و سرویس‌های موجود در این وب‌سایت استفاده می‌کند.

محتوای فنی سایت می‌تواند مشخصات فنی، عکس، توضیحات مربوط به دوره‌های آموزشی و... را شامل شود.

ماده 2) هرگونه دادوستدی که در محیط‌های الکترونیکی انجام پذیرد همانند محیط‌های فیزیکی نشان‌دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد هست. قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارت است از اینکه «یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر ایجاد امری نمایند و موردقبول آن‌ها واقع شود.» قبول سفارش در کسب‌وکار اینترنتی به معنای پذیرفتن و رضایت به خرید در حکم قرارداد یا عقد آنلاین است؛ بنابراین هنگامی‌که کاربر خرید خود را نهایی می‌کند و پرداخت وجه آن را نیز انجام می‌دهد قرارداد منعقد شده است.

ماده 3) زمانی که شما با وب‌سایت همایش مهرایان پاییتخت تماس می‌گیرید، نامه‌ای الکترونیکی ارسال می‌کنید یا خرید خود را ثبت و پیامکی دریافت می‌کنید درواقع خطوط ارتباطی الکترونیکی ما را پذیرفته‌اید و از طریق همین موارد آریا آکادمی به درخواست شما پاسخ می‌دهد. لذا دریافت هرگونه ایمیل، پیامک و یا تماس ورودی با نام همایش مهرایان پاییتخت از طریق آدرس و شماره‌های غیر، تخلف و سوءاستفاده محسوب می‌شود.

ماده 4) همایش مهرایان پاییتخت در راستای رعایت حریم خصوصی کاربران از تمامی اطلاعات خصوصی اشخاصی که از وب‌سایت استفاده می‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. درواقع فنّاوری مربوط به حفظ حریم شخصی کاربران بر روی سایت قرار داده شده تا کاربران با امنیت بیشتری از وب‌سایت استفاده کنند. همچنین تمامی کاربران برای اطمینان و امنیت بیشتر موظف به حفظ و نگهداری گذرواژه کاربری خود می‌باشند؛ چراکه مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که تحت نظر نام کاربری و گذرواژه انجام می‌پذیرد به عهده کاربر است.

  • همه مطالب موجود در وب‌سایت همایش مهرایان پاییتخت مانند متن، لوگو، عکس، ویدئو، آرم، تصاویر گرافیکی و تمامی موارد و مطالب قابل دانلود و کپی که توسط برند همایش مهرایان پاییتخت منتشرشده‌اند از اموال آریا آکادمی محسوب شده و استفاده و نشر آن در انحصار هلدینگ آریاداناک و همایش مهرایان پاییتخت هست و هرگونه استفاده از آن‌ها پیگرد قانونی خواهد داشت.

ماده 5) پس از ثبت خرید و فاکتور دوره آموزشی خریداری‌شده دیگر امکان صدور فاکتور مجدد و یا تغییر فاکتور وجود ندارد لذا قبل از نهایی کردن خرید حتماً باید مشخصات درست و به‌صورت کامل تکمیل شود.

ماده 6) تمامی قوانین و مقررات تدوین‌شده در این صفحه امکان تغییر و یا افزایش مواد مقرراتی را دارند در صورت هرگونه تغییر در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ماده 7) مشخصات دفتر مرکزی همایش مهرایان پاییتخت به شرح ذیل است:

تجریش ،دزاشیب ،خ کریمی ، ک امینی ،پ 31 واحد 11
کد پستی : 1934979413
ایمیل: info@linkmeeting.net
تلفن: 02191012192